Hakkımızda

Yağmur Bebek Organizasyon, 2009 yılından itibaren İzmir’ de hizmet vermektedir. Gün geçtikçe sizler için hazırlanan birbirinden güzel, birbirinden renkli ürünler, organizasyonlar sayesinde büyük işlere imza atmaya devam etmektedir.

zeynep kancı yağmur bebek organizasyon
zeynep kancı yağmur bebek organizasyon

Bu işe; doğum ve organizasyonlarda İzmir’ in sayılı hastanelerinden olan Özel Tınaztepe Hastanesi’ nin tüm katalog çekimlerini ve tüm süslemelerini almakla adım attık. Artan başarı ve sizlerden gelen yoğun talepler ile yolumuza devam ederken Özel Çınarlı Hastanesi’ nin bize ulaşmasıyla bir adım daha atarak hastanenin tüm VIP SUIT odalarını ailelerimize hazırlama görevini aldık ve hala bu görevi itina ve başarı ile devam ettirmekteyiz.

İzmir’ in önde gelen hastaneleri ile çalışmak ve her geçen gün sizlerden gelen yoğun talepler, bizleri daha da güçledirmekte, işimize olan aşkımızı, çalışma heyecan ve hırsımızı daha da arttırmakta.

Yalnız doğum değil, yanı sıra düğün, davet, sünnet ve doğum günü organizasyonları gibi diğer etkinliklere de aynı heves, heyecan ve azim ile çalışıyoruz. Sizlerden gelen güzel yorumlar, teşekkür telefonları, mesajlar, mailler bizleri daha da güçlü kılıyor. Tüm organizasyonlarda göstermiş olduğumuz başarı ve memnuniyet sayesinde İzmirlilerin beğenisini kazanmış bulunuyoruz.

Alsancak’ta bulunan mağazamız ve internet sitemiz (www.yagmurbebekizmir.com) ile anne-baba adaylarının, gelin damat adaylarının, davet ve etkinlik sahiplerinin isteklerine yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Sizler için hazırlamış olduğumuz organizasyonlar ve süslemelerdeki tüm ürünler, tek tek elimizde hazırlanıyor ve kontrolümüzden geçmeden satışa ve kullanıma sunulmuyor.

Göstermiş olduğumuz bu itina ve özen ile bizleri büyük memnuniyetlerle karşılayan ve bizi tercih eden tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Zeynep KANCI